1. Однією з найпоширеніших думок є те, що спортсмени захищені від хвороб серця, передає Сosmo.

Та на жаль, це не так – активний спосіб життя не рятує від ризику хвороб серця, а лише зменшує його. Адже на виникнення тих чи інших захворювань також впливає спадковість, підвищений рівень холестерину та інші фактори.

Читайте також: Як зміцнити здоров'я серця без ліків: відповідь вчених

2. Побутує думка, що хвороби серця частіше вражають чоловіків. Та насправді ризик розвитку хвороб серцево-судинної системи майже однаковий що у чоловіків, що у жінок.

3. Немає симптомів – немає хвороби. Це взагалі дуже хибна думка, адже жінки перед серцевим нападом можуть не відчувати болю в грудях, зате їх може боліти чи щелепа, може з'явитися задишка, нудота та блювання – і це перший небезпечний дзвіночок щодо можливого діагнозу.

4. Проблеми з серцем – тільки у людей літнього віку. На жаль, серцево-судинні захворювання серйозно "молодіють" – через сидячий спосіб життя, шкідливі звички та погане харчування.

5. За все відповідає лише генетика. Це не так, навіть людина з високою схильністю до розвитку хвороб серця може бути здоровою.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.