Як пояснює американський сексолог Пеппер Шварц, щоб бути здоровим фізично і психологічно, потрібно відпочивати і не ігнорувати відпустку. До того ж, спільна відпустка може врятувати ваші стоснуки від буденності.

Адже що навіть найдовготривалішим відносинам потрібен час, щоб згадати, навіщо вони існують. Робота, діти, буденність, проблеми друзів і близьких – негативно позначаються на стосунках, адже ви просто забуваєте про існування один одного та сильне почуття любові, яке вас тримає разом.

Читайте також: 7 ознак ваших здорових та щасливих стосунків

Найлегший і найкращий крок на шляху для відновлення особливого зв'язку – провести час разом, провести його незаплановано, піти від всього, що відволікає вас один від одного. Замість того щоб залишитися на вихідні вдома, рушайте в піший похід, автомобільну подорож або будь-яку іншу пригоду – це буде більш романтично і емоційно насичено, ніж вам може здаватися.

Під час спільного відпочинку ви зближаєтеся. У вас з'являються нові теми для обговорення. Сексолог переконана, що рівень розлучень був би нижчим, якщо пари частіше подорожували разом. Навіть поїздка на один день може освіжити стосунки, хоча, звичайно, ідеальний варіант – це кілька днів і більше.