Прогноз захворюваності на серпень

Згідно з прогнозами експертів Національної академії наук (НАН), вже 3 серпня середня кількість інфікованих збільшиться до 638, а до 10 серпня зросте до 735.

До теми Коли українці перестануть носити маски: у МОЗ назвали умову

Зросте й смертність від коронавірусу – в середньому за добу реєструватимуть до 22 летальних випадків станом на 10 серпня.

Ризики прискорення захворюваності високі

Наразі погіршення епідеміологічної ситуації фіксують на Сході і на Півдні України.

Водночас, ризики значного прискорення зростання лишаються високими. За останній тиждень драйверами зростання числа випадків хвороби виявилися регіони на Сході України та, меншою мірою, на Півдні України – після того, як тиждень тому майже весь тижневий приріст випадків хвороби зосереджувався у південних областях (передусім на Одещині),
– йдеться в повідомленні.

Фахівці НАН також стурбовані штамом коронавірусу Дельта, який вже виявили в Україні. Цей штам активно поширюється в Європі і вже призвів до значного збільшення інфікованих на добу.

Ситуація з COVID-19 в Україні наразі

  • За минулу добу коронавірус виявили у 846 українців. Від ускладнень хвороби, на жаль, померли 25 хворих. Водночас 510 пацієнтів одужали.
  • Щодо карантинних обмежень, в країні наразі діє адаптивний карантин. Наразі не залишилося областей в червоній, помаранчевій та жовтій зонах. Всі регіони знаходяться в зеленій зоні.
  • Водночас в Україні зробили вже понад 5,2 мільйона щеплень від коронавірусу, понад 1,8 мільйона українців отримали дві дози.

Актуально Чи буде в Україні локдаун восени: прогноз головного санлікаря