Про це вона розповіла у The Daily Mail.

Експерт вважає, що сніданок – це перший і головний прийом їжі протягом дня, а отже з’їсти його краще не сидячи, а стоячи, і також у жодному разі сніданку не має передувати кава.

Саме для того, щоб почуватися ситим і задоволеним від спожитого сніданку професорка радить вживати улюблену їжу з квадратної тарілки. Особливо це стосується тих людей, які полюбляють їсти зранку каші чи пластівці. Гострокутна форма, на думку Ньюсон, додає відчуття ситості.

Крім того, експертка радить практикувати осмислене споживання – тобто фокусуватися на тому, що людина їсть, не відволікаючись на гортання стрічки соцмереж, перегляд ТБ або читання книги.

Свої висновки професорка базує на дослідженні 78 жінок, які протягом 2 днів показували, як вони снідають та які відчуття мають після першого прийому їжі.

Учасниці, які їли зернові з круглих тарілок менше почувалися ситими, ніж ті, що їли таку ж кілкість із квадратних. Крім того, жінки зауважували, що не округла форма робила їхній сніданок більш апетитним на вигляд, – розповіла дослідниця.

Читайте також: 4 продукти, які не можна давати дітям на сніданок