Фахівці зазначають, що здоровий дитячий сніданок повинен складатися з білка, вуглеводів і правильного жиру. Саме таке поєднання дадуть дитині заряд енергії на весь день. А от нездорова їжа відповідно зробить дітлахів млявими, а також послаблять їхній імунітет.

В Единственная зібрали 4 види продуктів, які не можна давати малюкам на сніданок.

Сухі сніданки

Не варто ними зловживати і взагалі привчати дітей до них, тому що у сухих сніданках багато цукру, і вже через годину після їх вживання, дитина знову захоче їсти. Замініть їх краще омлетом або вівсяною кашею.

Сирі овочі і фрукти

Сирі овочі і фрукти багаті кислотами, які абсолютно не потрібні зранку дитячому шлунку. Але якщо все ж хочеться чогось овочевого – обсмажте овочі на сковороді або відваріть. А ось фрукти відкладіть на другий сніданок.

Випічка

Пам'ятайте, що випічка – це легкі вуглеводи, які дуже швидко відкладаються в жир. Замініть булочки на батончики із сухофруктів і ягід, де містяться складні вуглеводи, які подарують енергію вашим дітям.

Кефір

Кефір (як і йогурт) необхідно пити лише через півгодини після їди, якщо ви хочеш, щоб ці напої принесли користь. Але якщо випити щось кисломолочне на голодний шлунок, всі корисні бактерії просто загинуть, тільки потрапивши в шлунковий сік.

Читайте також: Що найкраще підходить на сніданок: список продуктів