Згідно зі статистикою захворювань у США, невакциновані люди також у 6 разів частіше заражались COVID-19. Також за даними дослідження Kaiser Family Foundation, близько 90 тисяч смертей серед американців можна було б уникнути завдяки вчасній вакцинації проти COVID-19.

Також на тему: Жінки дедалі частіше мають проблеми зі щитоподібною залозою: як цьому зарадити

Невакциновані люди помирають в 11 разів частіше

У таблиці, складеній фахівцями CDC, порівнюють статистичні показники кількості смертей від COVID-19 між тими, хто не вакцинувався, та тими, хто пройшов повний курс щеплення.

Показник вимірює кількість смертей на 100 тисяч населення: крива чорного кольору показує кількість смертей від COVID-19 серед невакцинованих, блакитного кольору – серед тих, хто пройшов повний курс щеплення проти COVID-19.


Смертність від коронавірусу / Фото: CDC

Зокрема, у серпні 2021 року, серед невакцинованих у середньому реєстрували 13 смертей, спричинених COVID-19, на 100 тис. населення. Тоді як серед повністю вакцинованих – лише 1 смерть на 100 тис. населення.

Нещодавно науковці з'ясували, що інфікування можливе навіть після повної вакцинації, але деякі фактори можуть значно збільшити цю ймовірність – зокрема, шкідливі звички та наркозалежність, які послаблюють імунну систему.

МОЗ затвердило нові правила адаптивного карантину / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу