Нині МОЗ приготувало 4 місця для евакуації людей з Уханя, про це Зоряна Скалецька повідомила під час брифінгу у Борисполі.

До теми: Зеленський: Я привезу українців з Уханя в Кончу-Заспу, якщо перекриватимете дороги

За словами міністерки, з місцем остаточно визначаться тоді, коли буде відома точна кількість осіб, що сядуть на літак.

Місце є безпечним як і для тих громадян, які будуть евакуйованими та розміщеними в ізоляції, так і для всіх українців, котрі є в Україні зараз. Всі заходи безпеки погоджені й відповідають міжнародним стандартам і міжнародній практиці,
– заявила Зоряна Скалецька.

Що відомо про евакуацію українців з Уханя

Літак з евакуйованими українцями та громадянами інших країн прибуде 20 лютого о 08:00. Попри те, що низка ЗМІ назвала місто, куди начебто приземлиться літак, МОЗ ще не дали свого підтвердження.

За Словами Зоряни Скалецької та представників МВС, під час посадки на літак, у пасажирів виміряють температуру. Якщо ж вона буде понад 37, 2, то людина не полетить додому, а відправиться до місцевої лікарні.

Після висадки, літак повністю продезінфікують, а усі розхідні матеріали будуть спалять. Усі евакуйовані та персонал літака відправляться на двотижневий карантин.

Що стосується лікарні – вона буде під постійною охороною, а в самому приміщенні будуть застосовані всі необхідні заходи інфекційної безпеки: захисні костюми, спалення та знезараження відходів.

Евакуйовані зможуть покинути місце карантину через 14 днів, але лише після того, як пройдуть усі необхідні процедури та перевірки.

Міфи та правда про коронавірус / Картинка 24 каналу
Правда та міфи про коронавірус / 24 канал

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.