Про це повідомила заступник помічника міністра оборони США з питань Росії, України та Євразії Лора Купер, пише пресслужба Міноборони США.

Читайте також На Волині жінку оштрафували за поширення пліток про коронавірус

Купер сказала, що РФ поширює на Заході фейкову інформацію про COVID-19 через пропагандистські медіаканали, такі як Russia Today та Sputnik. За її словами, "інші альтернативні ЗМІ", які фінансуються Кремлем, наголошували, що у світі не було пандемії, а смерті в Італії були результатами звичайного грипу.

Ми бачимо багато акторів у світі, які використовують COVID-19 для того, аби звинуватити Західних союзників або США особисто. Я справді вважаю це світовою екосистемою з дезінформації, коли новина створюється в одній частині світу, а потім перебільшується й набуває популярності в іншій частині світу,
– пояснила Купер.

Купер також наголосила, що Сполучені Штати закликають РФ припинити поширювати фейки та дезінформацію про коронавірус у світі.

"Я думаю, що найбільш згубна дезінформація, з якою нам доводиться боротися, – це та дезінформація, яка сіється глобально і викликає недовіру та плутанину. Ці повідомлення загрожують світовому здоров'ю оскільки вони підривають зусилля урядів, органів охорони здоров'я та організацій, які відповідають за поширення точної інформації про вірус серед населення", – додала вона.


Правда і міфи про коронавірус / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.