Сон з вологим волоссям шкідливий з кількох причин. Мокре волосся дуже ламке, під час сну воно може плутатись, обламуватись, а вранці його буде важко розчесати, передає Zdorovia.

Читайте також: Топ-5 порад, які допоможуть мозку працювати краще

Також під час такого сну можна отримати застуду, оскільки люди майже не рухаються, а шкіра голови швидко переохолоджується. Окрім застуди вранці може боліти голова.

Через переохолодження страждає не лише імунітет, а й волосяні цибулини. Може виникати запалення, через яке виникає випадіння волосся.

У вологому середовищі активно розмножується грибок Malassezia Furfur, призводячи до лущення шкіри та лупи. Також на шкірі можуть виникнути гнійники та почервоніння.

Зловживання сном з мокрим волоссям загрожує і тим, що подушка стає особливим середовищем для розмноження грибків, бактерій і кліщів через вологість. Вони можуть спровокувати появу кашлю, алергійних реакцій, астми та іншого. Тож перед сном краще голову не мити, або ж чекати, поки волосся повністю висохне.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.