Про це заявив мер Москви Сергій Собянін. Він також додав, що говорити про пом'якшення обмежувальних заходів в місті поки рано, пишуть російські ЗМІ, передає 24 канал.

Також на тему: Коронавірус у Росії: за добу майже стільки ж нових випадків, як в Україні за весь час

Раніше повідомлялося, що "масковий" режим вводиться на території Московської області з 12 травня.

За його словами це робиться, щоб дати можливість більшій кількості людей працювати,

Ми розуміємо, що збільшиться кількість пересувань на транспорті, кількість людей, які спілкуються один з одним, треба це якимось чином частково компенсувати, тому вводимо додатковий режим самоізоляції на метрополітені, більш жорсткі вимоги, носіння обов'язково масок, рукавичок в громадському транспорті,
– сказав мер Москви.

Штрафи за маски й рукавички

Як заявив міністр уряду Москви Євген Данчик, за порушення цих правил буде штраф в чотири тисячі рублів (близько 1500 гривень).

Аналогічну суму, як повідомлялося раніше, доведеться заплатити жителям Підмосков'я, якщо вони з'являться в громадських місцях без засобів захисту.

Ситуація в Москві

Зазначимо, згідно з офіційними даними, в російській столиці налічується 92 тисячі заражених коронавірусом, 905 людей померли від наслідків COVID-19.

А всього в Росії понад 177 тисяч хворих і країна перебуває на 5 міці за кількістю хворих у світі.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.