Як розповіла дієтолог Світлана Фус на своїй сторінці у Facebook, особливо небезпечним для організму є дефіцит таких мінералів як кальцій, залізо, селен, цинк, мідь, йод.

Читайте також: Як схуднення може спровокувати раптову смерть

Брак мінералів в організмі називають "прихованим голодом", адже більшість процесів в організмі залежить від балансу мінералів. Наслідки такої недостатності можуть бути важкими і виявити її складно.

Якщо мінералів недостатньо, білки, вуглеводи, ферменти, гормони "неправильно працюють". А при тривалому дефіциті навіть одного єдиного елемента можуть виникати різні захворювання,
– пояснила дієтолог.

Визначити дисбаланс необхідних мінералів, наявність важких металів в організмі можна за аналізом мінерального складу волосся – МАВ-діагностики.

Такий аналіз дозволяє визначити – наскільки організм забезпечений життєво важливими мікро і макроелементами, та який рівень його забруднення токсичними металами.

За допомогою такого аналізу простіше складати ефективну програму здорового харчування, яка допоможе усунути дисбаланс мінералів і забезпечить природне очищення організму від токсичних елементів.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.