Все менше молодих американців цікавляться сексом, і психологи відносять це до глобальних трендів XXI століття, що відводять людство в віртуальні світи, пише JAMA Network Open.

Також на тему: Які хвороби лікує секс

Особливо це стосується чоловіків. Нове дослідження показало, що кожна третя молода людина від 18 до 24 не має сексуальної активності за останній рік. У 2002 аналогічне опитування показало, що таких було 19%, а значить, за останні роки кількість американців, які не займаються сексом виросло на 63%.

Дослідники відзначають, що в період з 2000 по 2018 брак сексуальної активності зросла серед жінок і чоловіків від 25 до 34 років. Дослідження проводили вчені Каролінського інституту в Стокгольмі.


Люди втрачають інтерес до сексу / Фото unsplash.

Вони назвали й можливі причини зниження сексуальної активності. Серед них стрес через навчання і роботу, а також більшу різноманітність інших форм "сольних розваг", наприклад, відеоігри.

Дослідження проводилося в період з 2000 по 2018. У цей час регулярно опитували довільно відібраних 10 тисяч чоловіків і жінок у віці від 18 до 44. Всіх запитували про кількість сексуальних контактів за минулий рік і про кількість статевих партнерів.

Шведи зіставили дані за 2018 з показниками 2000-2002 років. Виявилося, що молоді люди стрімко втрачають інтерес до сексу.