Про втрату пізно ввечері повідомив батько хлопчика Віктор Пашник. Він опублікував у мережі спільний допис з дружиною Маріанною Вахняк, передає 24 Канал.

Дивіться також Лікарі не давали жодних шансів: історія 8-річного Романа, який вижив після ракетного удару

Лікарі констатували у хлопчика смерть головного мозку. Після цього інформації про стан здоров'я хлопчика не було, а пізно ввечері 13 січня стало відомо про смерть Велеса.

Лети наш хлопчику, лети… Усім нам із небес світи… Спочивай із миром, коханий наш Лесюньо!
– написав Віктор Пашник у мережі.

Що відомо про трагічний інцидент

  • 8 грудня 2023 Маріанна Вахняк разом з 5-річним Велесом прийшли до львівської стоматологічної клініки ТОВ "ОРІ ГРУП" (Ori-Dent). Дитині треба було видалити 2 молочні зуби й працівники центру запропонували провести оперативне втручання під загальною анестезією.
  • Хлопчик почав дуже пручатися в операційній, але співробітники силоміць надягли маску. Жінка просила припинити це, однак анестезіолог не послухав і лікарі почали видаляти зуби. Через деякий час Маріанна почула метушню в операційній, а згодом – приїхали карети швидкої.
  • Згодом медичний директор ТОВ "ОРІ ГРУП" вийшов до жінки й повідомив, що під час операції в дитини сталася зупинка серця, але лікарям вдалося запустити його знову. Але хлопчика переводять в реанімаційне відділення лікарні святого Миколая. У 5-річного Велеса констатували клінічну смерть мозку, й він впав у кому.
  • Лікарі не давали жодних прогнозів, адже стан хлопчика постійно погіршувався. Органи відмирали попри усі намагання медиків.
  • Батьки звинувачують у всьому лікарів стоматологічної клініки, тому 17 грудня звернулися до правоохоронних органів, де відкрили кримінальне провадження. Попередня класифікація – "Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником". Однак в клініці не коментують інцидент, а медичний директор вихваляє працівників, які встигли реанімувати дитину.