Скільки вакцин отримав Львів

В ефірі радіостанції Люкс FM Андрій Садовий сказав, Львівська область отримала 42 тисячі доз вакцини. Дані пресслужби Львівської міської ради.

До теми Степанов відповів, хто відповідальний за повільні темпи вакцинації

42 тисячі доз вакцин дозволяють вакцинувати 21 тисячі людей.

Але оскільки потрібно по 2 дози на людину, то вони охоплять лише 21 тисячу людей. Ми маємо 10 мобільних бригад, які проводять щеплення,
– розповів Садовий.

Зміна протоколу вакцинації

За його словами, в Україні варто змінити протокол вакцинації, зокрема імунізувати усіх медичних працівників, але не лише тих, що працюють з ковідними хворими.

Зараз це виглядає дивно, що мобільні групи приїжджають у лікарню вакцинувати тих, хто працює з хворими на COVID-19, але не вакцинують лікарів, що працюють поруч з ними,
– обурився Андрій Садовий.

Він також зауважив, що сьогодні всі медики так чи інакше стикаються з коронавірусом, тому слід вакцинувати всіх медиків, всіх працівників освіти та всіх комунальників.

За словами Андрія Садового, він уже говорив про це з міністром охорони здоров'я, а той своєю чергою обіцяв збільшити кількість вакцин.

Актуально про вакцинацію проти COVID-19 в Україні

  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що країна перейшла до 2 етапу вакцинації, тобто з наступного тижня вакцинацію розпочнуть у стаціонарах.
  • Найближчим часом МОЗ очікує на ще одну партію вакцин від AstraZeneca, а саме 1,5 мільйона. Також в країну має надійти партія американських вакцин Novavax, яку розробив Sinovac Biotech – 10 мільйонів доз.
  • За даними МОЗ, за минулу добу вперше з початку вакцинації прищепили понад 10 тисяч людей. Всього вакциновано вже більше ніж 92 тисяч українців.


Як записатись на вакцинацію / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу