Річ у тім, що у вакцини закінчився термін придатності ще наприкінці жовтня 2021 року. Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації Орест Чемерис.

Увага Експериментальна таблетка Pfizer знижує ризик госпіталізації та смерті на 89%: заява компанії

Головний медик Львівщини наголосив, що ця вакцина надійшла до міста як невідкладна допомога. Однак використати препарат не встигли до зазначеного часу.

Є приблизно 40 тисяч AstraZeneca, яку ми не використали, і в якої минув термін придатності. Вона зараз перебуває на карантині, далі її передадуть на централізовані склади, де утилізують,
– сказав Чемерис.

Чи є проблеми із вакцинами у Львові

Також медик додав, що станом на сьогодні проблем із надходженням вакцин на територію області немає. Охочі вакцинуватися найчастіше обирають Pfizer, на другому місці Coronavac, а AstraZeneca – найрідше.

Як записатися на вакцинацію

Записатися на щеплення проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Перелік стаціонарних пунктів вакцинації у Львові, які працюють у поліклініках і лікарнях, їхні адреси та контактні телефони, а також графік роботи дивіться тут. Графік центрів масової вакцинації у Львові та області можна переглянути за цим посиланням.

Вакцинація на Львівщині

  • На Львівщині за 4 листопада щеплення від COVID-19 отримали 18 175 осіб (із них 13 384 особи отримали першу дозу вакцини, 4 791 – другу дозу).
  • "Вже двома дозами провакциновано 23% населення, 35% отримали першу дозу вакцини. Щоденно вакцинується від 18 до 22 тисячі населення області", – додав Чемерис.
  • За попередню добу в області виявили 1 758 випадків коронавірусу, за увесь час пандемії його підтвердили у 188 624 осіб. Померлих – 4711 людей. Одужали від коронавірусної інфекції – 149 816 осіб.