Про це йдеться на сайті посольства України в КНР.

Читайте також: Евакуація українців з Китаю: що наразі відомо

Літак вилетів з Уханя о 00:30 20 лютого за місцевим часом і прибуде в Україну завтра, 20 лютого, о 8 годині ранку. Повітряне судно здійснить технічну посадку в аеропорту Алмати для дозаправки та ротації екіпажу. Під час цього два громадянина Казахстану зійдуть в місті Алмати.

Українці вже пройшли перші етапи санконтролю. Жодної людини з підозрою на коронавірус не виявили.

"Після приїзду в аеропорт при вході медики ще раз міряють температуру, і потім буде ще один санітарний контроль. Потім уже будуть міряти наші лікарі", – додали в посольстві.

Як сказав заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, інформує Урядовий портал, на етапі огляду китайськими медиками не допущено на борт 4 людини: 3 з них – українці і одна іноземка.

Що відомо про евакуацію українців з Уханя

Літак з евакуйованими українцями та громадянами інших країн прибуде 20 лютого о 08:00. Попри те, що низка ЗМІ назвала місто, куди начебто приземлиться літак, МОЗ ще не дали свого підтвердження.

За Словами Зоряни Скалецької та представників МВС, під час посадки на літак, у пасажирів виміряють температуру. Якщо ж вона буде понад 37, 2, то людина не полетить додому, а відправиться до місцевої лікарні.

Після висадки, літак повністю продезінфікують, а усі розхідні матеріали спалять. Усі евакуйовані та персонал літака відправляться на двотижневий карантин.

Що стосується лікарні – вона буде під постійною охороною, а в самому приміщенні будуть застосовані всі необхідні заходи інфекційної безпеки: захисні костюми, спалення та знезараження відходів.

Евакуйовані зможуть покинути місце карантину через 14 днів, але лише після того, як пройдуть усі необхідні процедури та перевірки.

Факти про коронавірус
Що потрібно знати про коронавірус / 24 канал

Міфи та правда про коронавірус / Картинка 24 каналу
Правда та міфи про коронавірус / 24 канал

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.