Про це йдеться в дослідженні вчених з Університету штату Айова (США).

Читайте також: Як реагувати батькам, якщо дитина гомосексуал: поради психолога

Керівник роботи Роберт Урбатч зазначив, що коли спокусливі, але неоднозначні з моральної точки зору сценарії стають доступними, люди часто нехтують попередніми моральними принципами.

У дослідженні Урбатч спирався на дані переписів серед громадян США 1972 го і 2016 року. Особливість цих опитувань в тому, що інтерв'юери оцінювали зовнішню привабливість респондентів.


Красиві люди толерантні до геїв

Як з'ясувалося, красиві люди схильні підтримувати секс до шлюбу, секс і шлюби між людьми однієї статі, і право на аборт. В інших питаннях – таких, як легалізація марихуани або громадянську непокору – відповіді опитаних не виділялися на тлі їх менш симпатичних співвітчизників.

"Ці результати підтверджують гіпотезу про те, що чим більше ймовірно для людини будь-яке поведінка - а зовнішні дані зазвичай допомагають знайти партнера - тим менше моральна стигма навколо цієї поведінки", – підкреслює дослідник.

Цікаво, що у ставленні до зрад між привабливими учасниками опитування і людьми середньої зовнішності не виникло значного розриву.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.