Британська медична асоціація провела опитування понад 4 300 медиків. Виявилося, що стрес через напружений графік роботи і постійне емоційне навантаження штовхає багатьох фахівців в області медицини до депресій, тривожних станів та зловживання алкоголем.

Читайте також: Чому люди бояться лікарів

До спиртних напоїв лікарі вдаються в надії розслабитися. 27% медиків, які взяли участь в опитуванні вже отримали від психологів і психіатрів офіційні діагнози, пов'язані з розладами психіки. 40% лікарів стикаються з серйозними психологічними емоційними проблемами, які впливають на них руйнівним чином. При цьому лікарі жіночої статі страждають сильніше, ніж лікар чоловічої статі.


Кожен четвертий лікар у Великобританії має психічні порушення

Дослідження показало і деякі очевидні факти. Наприклад, тривалість робочого тижня понад 51 години набагато збільшує ризик емоційних проблем у лікарів. Автори цього дослідження говорять про те, що в системі державної охорони здоров'я Великобританії розвивається дуже тривожний криза з психологічним здоров'ям лікарів.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.