Канада евакуює лише тих громадян, у яких немає коронавірусу. А після евакуації пасажирів відправлять на 14-денний карантин, повідомили у Міністерстві закордонних справ Канади.
Важливо! М'ясо диких тварин чи біологічна зброя: вчені шукають причини виникнення коронавірусу
Точна дата евакуації наразі невідома, однак у відомстві зазначили, що літак вже готовий. Також у МЗС Канади наголосили, що перед евакуацією пасажири пройдуть обстеження на наявність симптомів COVID-19. Ті пасажири, які матимуть симптоми коронавірусу, будуть лікуватися у Японії, біля берегів якої й стоїть лайнер.
- висока температура, яка стабільно тримається;
- погіршення загального стану;
- втрата апетиту;
- часте дихання, виникає задишка;
- слабкість, млявість, зниження активності;
- кашель різної інтенсивності.
Що відомо про лайнер Diamond Princess
- 4 лютого на лайнері Diamond Princess зафіксували перші випадки зараження небезпечним коронавірусом. Ймовірно, хвороба поширилася від 80-річного, який був на лайнері з 20 по 25 січня, а потім зійшов на берег у Гонконзі.
- На борту лайнера перебували 3700 осіб з 56 країн, з яких 2700 – пасажири, решта – члени екіпажу, зокрема – 25 українців. Двох українців, які також підхопили коронавірус, госпіталізували у лікарню Японії.
- Станом на 16 лютого, 355 інфікованих виявили на круїзному лайнері Diamond Princes.
- 14 лютого першим пасажирам круїзного лайнера з коронавірусом дозволили покинути судно. Це літні люди, пасажири зі слабким здоров'ям і ті, хто перебував в каютах без вікон.
Коронавірус на лайнері Diamond Princess / Getty Images
Що відомо про коронавірус: головне
- Розповсюдження небезпечного коронавірусу розпочалося з міста Ухань. Згодом його закрили на карантин та побудували окремі лікарні для хворих.
- Станом на 16 лютого, від китайського коронавірусу померли 1 669 людини. Загальна кількість інфікованих – до 69 тисяч 256 осіб по всьому світу. За статистикою, 9% хворих помирають.
- До Китаю тимчасово припинили групові тури. Наразі в Україні жоден випадок підозри на коронавірус не підтвердився.