У реанімаційних відділеннях медичних закладів Буковини також перебуває 7 пацієнтів на неінвазивній вентиляції легень. Про це написала пресслужба Чернівецької ОДА.

Читайте також На Буковині від коронавірусу вилікувалась ще 1 людина

"Одному хворому надають допомогу в Сокирянській ЦРЛ, одному – у Глибоцькій ЦРЛ, трьом – в обласній клінічній лікарні. У всіх цих недужих підтверджено інфікування COVID-19. Також двоє пацієнтів на неінвазивній вентиляції легень перебувають у Чернівецькій міській лікарні №1. У одного з них діагностовано коронавірус, в іншого – підозра на COVID-19", – йдеться у повідомленні.

Крім того, у важкому стані є двоє пацієнтів. Один з них знаходиться у Хотинській ЦРЛ з підтвердженим COVID-19, інший – у Сторожинецькій ЦРЛ з підозрою.

"Переважна більшість цих пацієнтів – старшого віку. Як правило, недуга протікає важко у людей, котрі мають супутні патології, наприклад, цукровий діабет, серцево-судинні хвороби або надмірну вагу", – нагадали в Чернівецькій ОДА.


Прості правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.