Станом на 20 березня в Італії зафіксували понад 47 021 хворих на коронавірус Covid-19. Померло 4 032 людей, одужали – 5 129. До порівняння в Китаї одужали вже 71 тисяча і два дні поспіль не фіксували нових випадків.

Також на тему: Від коронавірусу в Іспанії померли більше як тисяча людей

Чому в Італії така висока смертність?

19 березня кількість померлих від коронавірусу в Італії стала вищою, ніж в Китаї при тому, що там у два рази більше інфікованих.

Експерти вважають, що така висока смертність в Італії пояснюється високою тривалістю життя. В цій країні люди живуть найдовше в Європі. А літні люди – основна група ризику.

Також смертність пояснюються через навантаження на систему охорони здоров'я. Через пізню реакцію влади та відмову населення від ізоляції спровокувало раптове зростання кількості хворих. І лікарі не можуть надати всім необхідну допомогу.

Коронавірус в Італії: головне

  • В Італії від коронавірусу померли вже 2 українки.
  • Від Covid-19 почали помирати лікарі, станом на 19 березня – 13 медиків. Першу смерть серед медиків зафіксували 11 березня.
  • Італійському місту Бергамо, одному з найбільш постраждалих від спалаху коронавірусу, доводиться перевозити тіла померлих від недуги з міста, оскільки його крематорій не може впоратися.
  • Жителям Італії заборонили виходити на вулиці без потреби. Лише за продуктами, в аптеки й на роботу. В інших випадках необхідно мати відповідний дозвіл.


Як вберегтися від коронавірусу / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.