Коронавірус стане сезонним захворюванням

Віктор Ляшко під час виступу в Раді наголосив, що коронавірус стане ендемічною хворобою, а також зазначив, що наразі найбільше випадків коронавірусу припадає на штам Дельта, який є непередбачуваним і небезпечним.

Увага Вузли на щитоподібній залозі: чому виникають й чим загрожують

Віктор Ляшко – очільник МОЗ

“Всіх цікавить відповідь на питання: коли це все закінчиться. Неприємна новина в тому, що "ковід" може не зникнути ніколи. Хороша – ми можемо повернутись до нормального життя з циркуляцією цього вірусу серед нас”.

В Україні домінує штам Дельта

Про циркуляцію штаму Дельта також розповів головний санітарний лікар Ігор Кузін, окрема, вчора, 21 жовтня при перевірці Укрзалізниці пасажирів перед посадкою на потяг, тестування показали, що більшість випадків – Дельта.

Варіант коронавірусу Дельта має швидкість поширення у кілька разів вищу, ніж початкова версія коронавірусу з Уханю.

Актуальна статистика поширення коронавірусу

Джерело: МОЗ

  • Станом на 22 жовтня в Україні рекордна добова захворюваність на коронавірус – інфікувались 23,7 тисячі людей. Найбільшою є також кількість смертей серед ковід пацієнтів – 614
  • В Україні в червоній зоні карантину перебувають 5 областей, у жовтій – теж 5. Посилення карантину загрожує ще трьом областям, одна з них завтра вже перейде в червону зону.
  • За весь час пандемії в Україні зареєстрували 2 725 385 випадки захворювання на коронавірус. Від ускладнень хвороби, на жаль, померли 63 003 мешканці країни.