Це пов’язане з різними факторами, пише Ukrhealth.

Читайте також: Вчені розвінчали міф про користь кокосової олії

Кому не можна худнути:

1) Дітям

Навіть якщо вони мають зайву вагу, то їх потрібно перевести на здорову їжу, але худнути їм не можна. Все тому, що організм дитини лише формується, відтак, потребує корисні елементи їжі.


Дітям не можна худнути

2) Вагітним

Під час формування дитини в утробі матері категорично не можна худнути. Раціон матері повинен бути повноцінним. Схуднення може призвести до проблем під час розвитку малюка.

3) Літним людям

Схуднення для літніх людей нічим добрим не закінчиться. У раціоні літніх людей повинні бути вітаміни, макро- і мікроелементи, які допоможуть збільшити тривалість життя.

4) Жінки на грудному вигодовуванні

З молоком матері дитина отримує лише найкорисніші елементи та вітаміни. Тому не варто відмовлятися від висококалорійних продуктів.


Не варто сідати на дієту жінкам, які годують дітей

5) Людям з різними захворюваннями

Не можна худнути людям, які перенесли операції, страждають від цукрового діабету, онкології, мають проблеми із сечостатевою системою.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.