Український дитячий лікар Євген Комаровський розповів, що потрібно зробити перед сном і коли краще вкладати дитину спати, йдеться у дописі в Instagram.

Читайте також: У якому віці дитині починати вивчати іноземні мови

Лікар радить перед сном робити дитині масаж, гімнастику. Також варто покупати дитину, зробити всі гігієнічні процедури і погодувати.
Після цього можна всією сім’єю лягати спати.

Щодо часу, то лікар Євген Комаровський вважає, немає певного часового проміжку, коли дитину правильно укладати спати, попри те, що дитину корисно вкладати о 21:00 або 22:00. Все це міфи, які не підкріплені фактами.

Лікар Євген Комаровський
“Корисно вкладати дитину, коли це зручно батькам. І якщо батькам на роботу на 10:00, то дитину потрібно купати о 24:00, щоб всім разом заснути”.

Комаровський зазначає, що з самого народження дитина повинна жити інтересами сім’ї, підпорядковувати свій режим до режиму інтересів сім’ї.

Він переконує: правильний час для дитячого нічного сну - це час, коли максимально комфортно і зручно спати мамі і татові.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.