Легка зміна способу життя може мати велике значення у питанні досягнення довголіття. Лікарка, нейробіологиня, авторка книги "F-Bomb Longevity Made Easy" Джулія Джонс розповіла, коли найкращий час для сніданку.

Дивіться також 5 порад, щоб тіло влітку було в тонусі: ефективні способи для лінивих

Лікарка переконує, що снідати потрібно після 11 години ранку. Мовляв, ця проста звичка допоможе подовжити життя на 20 років. За її словами, такий режим харчування допомагає значно знизити ризик серйозних проблем зі здоров'ям, таких як діабет II типу та хвороби серця.

Нашій системі потрібен відпочинок і його можна їй подарувати, якщо залишити 16 годин (включаючи час, коли ви спите вночі) на голод, а потім їсти впродовж 8 годин, які залишилися,
– пояснила Джулія.

Вона також пригадала наукові дослідження, які є підтвердженням її словам. Вони свідчать, що люди їдять занадто часто. Тому травна система організму потребує відпочинку, який дозволить клітинам, органам та важливим процесам розпочати роботу, ніби перевантажуючи їх.

У клініці Mayo Clinic теж наводять дані, що впродовж 8 годин слід харчуватися нормально, не відмовляючи собі в будь-якій їжі. Тож, нічого поганого у тому, що розпочинати свій день зі сніданку об 11 годині ранку чи відразу переходити до легкого обіду – немає.