Задоволення від сексу залежить від низки факторів — від фізичного здоров'я й рівня лібідо та психоемоційного стану партнерів. Але якщо не враховувати індивідуальні чинники, дослідники говорять, що ранковий секс може принести більше задоволення.

Читайте також: Що допомагає жінці відчути оргазм: пояснення сексологів

Що кажуть сексологи про ранковий секс

Вранці люди швидше збуджуються: як жінки, так і чоловіки. Зокрема, у чоловіків вранці спостерігається найвищий рівень тестостерону, який відновлюється протягом ночі.


Секс може бути чуттєвішим зранку / Фото Unsplash

Концентрація тестостерону у крові після пробудження найвища. Окрім того, високий рівень ще одного гормону – кортизолу. Відтак, чоловічий організм найкраще підготовлений до фізичної активності, чи то секс, чи то тренування,
– зазначають фахівці.

Така ж ситуація з естрогеном, який має вплив на жіноче сексуальне бажання, вранці рівень естрогенів на піку. Це означає, що у ранковий час жіночий організм краще підготовлений до сексу. До того ж, вранці у жінок посилюється кровотік в піхву, а це сприяє кращій чутливості й насолоді від сексу.

Проте, щодо жінок, то варто пам'ятати, що збудження залежить від фази менструального циклу. Як правило, жінки відчувають більше збудження в першій половині свого циклу (фолікулярна й овуляторна фази), коли рівень гормонів стабільний.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.