Умови акції

Установа запустила акцію, щоб нагадати про необхідність стежити за репродуктивним здоров'ям. Потенційні учасники конкурсу повинні бути у віці від 20 до 45 років, а також мати ріст від 165 сантиметрів, хороший зір і диплом про вищу освіту або документ про його отриманні.

Також на тему: Стимулюватимуть народжуваність: Китай скасував штрафи за третю дитину

Відбір учасників буде проходити до кінця серпня. До основного етапу допустять тільки чоловіків з високою концентрацією сперматозоїдів – від 60 мільйонів в одному мілілітрі.

Винагорода за на найкращу сперму

Чоловіки, які пройдуть відбір мають здати насіння кілька разів протягом пів року. Чим більше збереться матеріалу і чим якіснішим він виявиться, тим більше буде нагорода – до 7500 юанів (1160 доларів) у вигляді субсидій. Також конкурсантам відшкодують витрати на харчування та транспорт.

За словами представників банку, їхня акція націлена в першу чергу на молодих людей – їх закликають задуматися про здоров'я якомога раніше і відмовитися від нездорових звичок. Матеріали донорів будуть збирати тільки для досліджень, але бажаючі можуть передати своє сім'я на зберігання – в такому випадку з ними підпишуть договір.

Сперма від банку направляється безпосередньо до 17 центрів репродуктивності в місті, які в кінцевому підсумку надаватимуть послуги тим, хто їх потребує.