Про це заявила представниця МЗС КНР Хуа Чуньїн, передає "Інтерфакс-Україна".

Також на тему: У ВООЗ припустили, що джерелом COVID-19 може бути не ринок в Ухані

На брифінгу вона заявила, що розслідування має бути "відкритим, прозорим і всеосяжним" і вестися під керівництвом генерального директора ВООЗ Тедроса Адханома Гебрейесуса.

Однак, додала вона, розслідування має вестися в "відповідний час після закінчення пандемії" і має отримати згоду керівництва ВООЗ.

Раніше постпред КНР у відділенні ООН в Женеві Чень Сюй заявив, що влада КНР вважають більш нагальним завданням здобути перемогу над пандемією коронавірусу, а не направляти міжнародних експертів в Китай для розслідування обставин виникнення вірусу.

Хто звинувачує Китай у поширенні вірусу?

Основний обвинувач Китаю є Дональд Трамп. Він неодноразово звинувачував КНР у поширенні коронавірусу. Також він неодноразово робив різні вкиди у ЗМІ, але ніяких доказів не надавав.

Великобританія, Франція та Німеччина займають не таку радикальну позицію і просять Китай посприяти незалежному розслідуванню. На захист КНР стали Росія та Іран.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.