Ми вирішили розібратись, чи так це. Дослідження американських вчених дійсно показали, що цей ароматний напій може бути корисним для інтимного життя як чоловіків, так і жінок.

Дивіться також У США схвалили застосування антибіотиків після сексу: кому це потрібно

Виявилось, що кава може стимулювати приплив крові до чоловічих статевих органів і його можна вживати як засіб для поліпшення ерекції. А у жінок кава підвищує лібідо і в цілому дуже цілюще впливає на жіноче сексуальне життя.

Кава може покращувати інтимне життя як чоловіків, так і жінок. Чоловікам напій допомагає підтримувати стійку ерекцію, а у жінок викликає активізацію сексуального бажання. Також кава сприяє швидкому жіночого оргазму,
– йдеться в статті американських учених.

Кава дійсно посилює оргазм

Сімейний психолог, сексолог Володимир Юшманов розповів, що на практиці вирішив "перевірити" твердження, що кава здатна посилити оргазм. Він записав у жартівливому тоні відеоролик зі своєю дружиною.

Їх експеримент полягав у тому, що спершу вони зайнялись коханням до того, як випили каву, а потім ще раз – після потрійного . Вони поділились, що і справді оргазм після кави був сильніший та яскравіший.