Міністр оборони Ізраїлю Нафталі Беннетт відвідав Ізраїльський інститут біологічних досліджень (IIBR), повідомляють The Times Of India та I24.

До теми Російські хакери хочуть вкрасти дані про вакцину від COVID-19, – спецслужби Великобританії

У IIBR Беннетту продемонстрували, як просуваються дослідження вакцини проти коронавірусу. У повідомленні відомства йдеться, що вченим вдалося розробити "антитіло, яке атакує вірус моноклональним шляхом і може нейтралізувати його в організмі хворих".

Це антитіло, яке унікальним чином атакує вірус і може нейтралізувати його в організмі пацієнтів,
– сказав Беннетт.

Втім, у повідомленні не уточнювали, чи проводили ізраїльські вчені випробування на людях. Разом з тим, інститут вже перебуває в процесі патентування препарату, після чого намагатиметься "налагодити контакт" з міжнародними компаніями, аби виробляти вакцину у комерційних масштабах.

Я пишаюся дослідниками Інституту біологічних досліджень, які досягли величезних успіхів. Творчість та єврейський дух зробили це дивовижне досягнення можливим. Міністерство оборони повністю віддано боротьбі з коронавірусом,
– додав він.

Також Беннетт не назвав термінів, в межах яких світ зміг би побачити вакцину.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.