У міських лікарнях Івано-Франківська наразі госпіталізовано 565 осіб, хворих на коронавірус. Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків в ефірі 24 каналу.

Читайте також Влада оцінила ймовірність жорсткого карантину: деталі

Яка ситуація з ліжкомісцями

За його словами, в Івано-Франківську через значну кількість хворих на COVID-19 довелося доставляти 120 ліжок у гінекологічному відділенні пологового будинку. Також по 60 місць додали в дитячу лікарню та клініку медичного університету. Марцінків зазначив, що спершу у місті заповнюють медичні заклади, адже там є кваліфікований персонал.

Першочергово ми розгортаємо нові місця в закладах, де є кисневі точки та медичний персонал,
– заявив очільник міста.

Як зазначив Марцінків, в Івано-Франківську також додатково готують 2 полікліники, у яких буде ще 160 лікарняних місць для хворих на COVID-19.

Мер Івано-Франківська заявив, що у місті готові додавати ще більше ліжок у лікарнях.

Чи дотримуються у місті обмежень

За словами Марцінківа, в Івано-Франківську передбачено низку карантинних правил. Зокрема, йдеться про обмежену кількість стоячих місць у громадському транспорті та про заборону відвідувати масові заходи понад 20 особам.

"Останнім часом заходи у місті не проводять і це дає нам можливість дещо зменшити захворюваність", – додав він.

До теми 10 великих міст опинилися у помаранчевій зоні карантину: перелік

Як зазначив Марцінків, в Івано-Франківську підтримують впровадження карантину вихідного дня. На думку мера, через непросту ситуацію з COVID-19 у місті необхідно впроваджувати такі заходи.


Адаптивний карантин: нові обмеження / Інфографіка 24 каналу