Індійський уряд надав Україні на безоплатній основі партію у 30 тисяч таблеток гідроксихлорохіну, який використовують для лікування хворих на коронавірус. Подальший розподіл партії буде здійснювати Міністерство охорони здоров'я. Про це повідомила пресслужба МЗС.

Читайте також: В уряді розповіли, коли в Україні розпочнеться масове тестування на коронавірус

Також у складі індійської гуманітарної допомоги прибула також партія вакцин від тифу, менінгіту, холери і малярії, призначених для українського миротворчого контингенту в Конго.

Це справжній жест дружби з боку індійського народу та Уряду Індії. Цей крок надалі посилює партнерство наших країн і демонструє, що Індія та Україна здатні разом протистояти глобальним викликам,
– сказав глава МЗС Дмитро Кулеба.

Гідроксихлорохін є діючою речовиною препарату Плаквеніл. Гідроксихлорохін застосовують для лікування ревматоїдного артриту чи системного червоного вовчака.

Важливо! За даними CDC, немає даних про результати клінічних випробувань гідроксилхлоріну для лікування COVID-19, аби включати його в клінічні рекомендації.

За інформацією китайських вчених, Плаквеніл (гідроксихлорохін) не послаблює симптоми COVID-19 та не скорочує час одужання.


Перебіг коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.