Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці. Лідер "Австрійської партії свободи" заявив, що має легкий перебіг хвороби.

До теми Австрія вводить локдаун для невакцинованих від COVID-19

"Мушу повідомити вам, що сьогодні отримав повідомлення від Департаменту охорони здоров'я, що мій ПЛР-тест – позитивний. Тому зараз я хворий на COVID-19", – заявив Кікль.

За словами Кікля, у нього спостерігається легкий перебіг захворювання. Проте він змушений вирушити на 14-денний домашній карантин.

Політик також повідомив, що через це не зможе взяти участь у запланованій на 20 листопада демонстрації проти вжитих урядом заходів боротьби з пандемією коронавірусу.

Він також пообіцяв своїм прихильникам, що буде продовжувати боротися, навіть попри хворобу, "проти примусової вакцинації, необгрунтованого блокування здорових людей і пов'язаного з цим поділу суспільства".

Що відомо про Герберта Кікля

Глава "Австрійської партії свободи" відомий як один із головних противників вакцинації від коронавірусу в країні. Він критикує будь-які обмежувальні заходи, які вживає уряд для боротьби з COVID-19. Це стосується як локдауну та вакцинації, так і носіння масок.

Зокрема, на засіданнях Національної ради Кікль, попри прийняту норму, принципово не носить маску. Також він вважає, що коронавірус можна подолати, якщо розпочати своєчасне лікування доступними медикаментами та вітамінами.