В останні десятиліття в США спостерігається тенденція до збільшення кількості тяжких випадків вживання алкоголю та смертей, пов'язаних з ним, особливо серед людей похилого віку. А смертність від передозування наркотиків з кінця минулого століття виросла вп'ятеро.

Також на тему Росіяни поширюють чергові фейки: в українській їжі виявили наркотики

Нове дослідження зловживання наркотиками та алкоголем

Вчені з Колумбійського та Гарвардського університетів (США) під керівництвом доктора Роббі Паркса з'ясували, що в періоди зростання температури на вулиці збільшувалась і кількість звернень до медичних закладів. Ці звернення були пов'язані з вживанням алкоголю та психоактивних речовин.

Дослідження проводили на основі даних лікарень штату Нью-Йорк, де з 1995 по 2014 рік було зареєстровано 671 625 відвідувань медичних закладів, пов'язаних із розладами надмірного вживання алкоголю та наркомів.

Глобальне потепління сприяє зростанню наркотичних та алкогольних розладів

У розпорядженні вчених також були дані про температурні зміни за всі ці роки. Зіставивши криві підвищення температури та зростання кількості звернень до лікарень, дослідники виявили, що вони корелюють між собою. Чим вищою була температура, тим частіше люди відвідували медичні заклади зі скаргами на алкогольні чи наркотичні розлади.

За припущенням учених, висока температура сприяє тому, що люди частіше проводять час на вулиці у компанії друзів, частіше керують автомобілем у нетверезому стані (і, як наслідок, потрапляють в аварії), більше пітніють, що спричиняє зневоднення організму.