Про це розповів радник гендиректора ВООЗ Брюс Ейлвард. Він наголосив про необхідність припинити "ганебну нерівність" щодо розподілу вакцин проти COVID-19.

Увага Кількість випадків COVID-19 серед дітей зросли: США закликали пришвидшити вакцинацію

Зокрема, він звинуватив у цій проблемі розвинені країни світу. Зокрема, Ейлвард порадив 20 лідерам впливової спільноти "протягнути руку допомоги іншим країнам".

Брюс Ейлвард – радник гендиректора ВООЗ

"У світі є, ймовірно, 20 осіб, які могли б відіграти ключову роль у розв'язанні проблеми нерівності. Це люди, які очолюють великі компанії, що займаються цим (вакцинами – 24 канал). Це ті, хто є главами держав, котрі укладають контракти на вакцини, а також це люди, які очолюють країни, що виробляють вакцини".

"Нам потрібно, щоб ці 20 осіб сказали: "Ми розв'яжемо цю проблему до кінця вересня. Ми зробимо так, що 10% населення кожної країни будуть вакциновані", – підкреслив Ейлвард.

Передісторія з розподілом вакцин

  • Раніше, в серпні 2021 року генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус закликав тимчасово не щеплювати третьою дозою вакцини проти COVID-19, щоб препарат доставили до країн, де багато людей ще не отримали жодного уколу.
  • Зараз багато країн говорить про можливість щеплювати бустерною дозою певні групи населення попри заклики.