Тож експерти закликали федеральний уряд пришвидшити затвердження вакцини для осіб, віком до 12 років. Річ у тім, що за останні 2 тижні кількість випадків захворювання дітей зросла на 4%.

Увага Скільки точно є штаму Дельта в Україні – невідомо, – вчені про те, коли чекати великого спалаху

Так, новий аналіз даних Американської академії педіатрії (AAP) показав, що діти становили 15% нових випадків, зареєстрованих минулого тижня. Загалом майже – 94 тисячі особи.

Значний спалах серед дітей

Попри це, з-поміж дітей все ще небагато госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 у США (кажуть, до 1,9%), але все більше дітей звертається за допомогою. Педіатри також висловлюють стурбованість щодо збільшення кількості дітей, які заразилися коронавірусом.

Рівень амбулаторного лікування COVID-19 збільшився з 1% до 20% за місяць. Лікарня лікувала 18 дітей, хворих на коронавірус, 6 – в реанімації. На апараті штучної вентиляції легень було 3, зокрема тримісячна дитина,
– розповів доктор Марк Клайн, керівник дитячої лікарні Нового Орлеану.

Разом з тим, вакцинацію дітей до 12 років від COVID-19 можуть схвалити у США лише в середині зими 2021 року.

Вакцинація дітей в Україні

  • У червні 2021 року Всесвітня організація охорони здоров'я опублікувала рекомендації, де вперше заявила, що дітей можна вакцинувати проти коронавірусу.
  • Напередодні Міністерство охорони здоров'я затвердило рекомендації вакцинації проти коронавірусу дітей від 12 років у деяких випадках. Вакцинувати дітей дозволили препаратом Comirnaty від Pfizer/BioNTech.
  • Для отримання щеплення батькам дітей 12 – 15 років або самі діти віком 16 – 17 років повинні звернутися до педіатра або сімейного лікаря дитини.