Новий препарат проти депресії

Компанія Axsome Therapeutics отримала схвалення FDA на препарат проти депресивного розладу Auvelity. Він належать до нового класу препаратів. У той час, як типовий час реакції на сучасні антидепресанти становить від шести до восьми тижнів, Auvelity починає діяти вже протягом тижня.

Також на тему: Тисячі батьків купують ліки за кордоном, – мати важкохворої дівчинки про медичний канабіс

Поліпшення симптомів відбувається на першому тижні, а потім настає ремісія. Якщо ви подивитесь на велику кількість незадоволених потреб на ринку – дві третини пацієнтів не досягають ремісії, а лікарі нині вважають ремісію за мету лікування,
– заявила виконавча віцепрезидентка Axsome з комерційного та бізнес-розвитку Лорі Енглеберт.

Прибуток від продажів

Препарат має великий потенціал, він зможе приносити компанії 1 мільярд доларів на рік. Але для цього компанії доведеться вкласти значні інвестиції, щоб вивести препарат на переповнений ринок, при цьому над ньому дуже мало нових препаратів.

Великий депресивний розлад, або клінічна депресія, характеризується постійним почуттям суму та суїцидальними думками. За оцінками Axsome, депресія почала зустрічатися втричі частіше з початком пандемії COVID-19.

Препарат постачається з попередженням на етикетці про підвищений ризик суїцидальних думок та поведінки у дітей та дорослих пацієнтів.