Про деталі перельоту розповів Євгеній Хайнацький, генеральний директор авіакомпанії SkyUp Airlines під час брифінгу щодо евакуації українців та інших громадян інших держав із КНР через розповсюдження коронавірусу.

Читайте також: Евакуація українців з Китаю: що наразі відомо

Евакуацію буде здійснено за стандартами ВООЗ. Авіакомпанія SkyUP повідомила про готовність до виконання рейсу.

Євгеній Хайнацький – гендиректор SkyUP
Компанія SkyUP готова до виконання рейсу. Це наш громадський обов’язок. Ми виконали усі підготовчі заходи, в літаку буде спеціальне обслуговування, в процесі виконання рейсу буде максимально відділений екіпаж від пасажирів, але пасажири будуть забезпечені усім необхідним”.

В Китай вирушать три екіпажі, тобто 17 бортпровідників. Літак вночі виконає рейс через місто Алмати та повернеться в Україну 20 лютого близько 8.00 ранку.

Як відбуватиметься евакуація

Усіх евакуйованих зобов'яжуть підписати згоду на карантин. Перед вильотом пасажири пройдуть обов'язковий медичний контроль і якщо виявиться, що в когось температура перевищує 37,2, його на літак не пустять.

До карантинної зони доставлять близько 100 осіб, включно з членами екіпажу літака, медиками, рятувальниками, митниками та прикордонниками, які супроводжуватимуть та обслуговуватимуть евакуйованих українців.


Міфи та правда про коронавірус/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.