Карантин у місті триватиме з 27 січня до 5 лютого. Таке рішення було ухвалено на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це йдеться на сайті Житомирської міської ради.

Зверніть увагу: В Україні масово закривають школи на карантин: список областей

У відділі епідеміологічних досліджень журналістам 24 каналу повідомили, що в Житомирі на 53% більше хворих, ніж минулого тижня. За останні сім днів госпіталізовано 283 хворих, в тому числі 203 дитини.

Заступник міського голови Марія Місюрова зазначила, що під час наступного засідання комісії, 4 лютого, міська рада перегляне дані моніторингу щодо стану захворюваності та ухвалить відповідні рішення.

Крім шкіл та дитсадочків, навчальний процес також буде тимчасово призупинено у професійно-технічних училищах, культурно-спортивному центрі, спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з футболу "Полісся", мистецьких навчальних закладах, музичних та художніх школах.

Нещодавно в Бердичівському районі Житомирської області від ускладнень після грипу померла шестирічна дівчинка.

За словами начальника управління освіти Житомира Валентина Арендарчука, третина шкіл уже має динаміку, яка перевищує 20% захворюваності учнів.

До слова, від ускладнень грипу та ГРВІ в Україні з початку епідемічного сезону померло 64 людини, зокрема 12 дітей. Ніхто з хворих не мав щеплення від грипу. Зараз епідемії немає, проте кількість хворих зростає.
Грип – що це?

Це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Захворіти може будь-хто і в будь-якому віці

Симптоми грипу виникають раптово, і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів. За перших ознак, слід одразу звертатися до лікаря.

Грип – симптоми
► Висока температура, яка тримається мінімум п'ять днів
► Лихоманка
► Головний біль
► Ломота у м'язах і суглобах
► Загальна слабкість
► Втрата апетиту, нудота
► Кашель, який може тривати понад два тижні