Уряд підтвердив введення карантину у всіх навчальних закладах України, починаючи з 12 березня.

Важливо Уряд продовжив карантин до 24 квітня

Карантин у школах Києва

11 березня КМДА оголосила про запровадження обмежувальних заходів в столиці. Відтак, з 12 березня усі школи, дитячі садочки та навчальні заклади Києва будуть закриті на карантин.

Також у КМДА заявили, що у вищих навчальних закладах, мистецьких і спортивних школах та дитячих садочках планують запровадити дистанційне навчання. Через це Кличко закликав керівників установ переглянути робочий графік тих працівників, у яких є малолітні діти.

Карантин у Чернівцях

Через загрозу поширення коронавірусу у Чернівецькій області з 6 березня закрили всі навчальні заклади. Він триватиме до 24 квітня.

Карантин у Львові

У Львові погодили карантинний режим у навчальних закладах на термін з 12 березня до 24 квітня. Разом з тим, 12 та 13 березня у львівських школах та дитячих садочках перебували викладачі на випадок, якщо батькам нема з ким лишити дитину вдома. Попри те, що навчання не було, сім'ям вирішили надати таку можливість.

Андрій Садовий закликав працедавців дати можливість робітникам, у яких є діти, бути вдома – надати їм дистанційну роботу або відпустити.

Івано-Франківська область

На засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області оголосили карантин. Він діятиме з 12 до 24 квітня. На карантин закрили усі освітні заклади, які фінансуються з міського бюджету: дитячі садочки, школи та професійно-технічні училища.

Одеська область

В Одесі підтвердили впровадження карантину у навчальних закладах з 12 березня до 24 квітня. Аби правильно налагодити режим дитячих садків, комісія звернулася до уряду. Департамент освіти й науки має з'ясувати кількість вихованців, батьки яких не мають з ким залишити їх вдома. Поки що батькам не рекомендують відводити дітей до садочків.

Важливо У Києві запровадили карантин через коронавірус: які будуть обмеження

Харків та Харківська область

Попри те, що Геннадій Кернес заявляв, що у Харкові карантину не буде, після постанови уряду карантин таки ввели. Він розпочався 12 березня.

Карантин у Запоріжжі

У Запорізькій області вирішили продублювати постанову Кабміну та запровадити карантин у навчальних закладах. 12 березня в області оголосили карантин у школах, дитячих садках та вищих навчальних закладах. Навчальний процес повинен зупинитися наступного дня.

Карантин у Маріуполі

Попри те, що вдень 11 березня в Маріуполі не хотіли запроваджувати карантин, до вечора ситуація змінилася. Відтак, усі дитячі садочки, школи та університети Маріуполя зачинили на карантин. Карантинні заходи триватимуть з 12 березня по 24 квітня.

Карантинні заходи у Миколаєві

З 12 березня до 24 квітня 2020 року учням заборонено відвідувати абсолютно будь-які заклади освіти в Миколаївській області. Розпорядження діє на навчальні заклади будь-яких форм власності.

Карантин у Дніпрі

Після того, як Кабмін оголосив карантин загальнонаціонального рівня, Дніпропетровська область також ввела обмеження. Відтак, на Дніпровщині усі садки, школи та вищі навчальні заклади зачинили на карантин. З 12 березня по 24 квітня навчання зупинили у 986 дитсадках, 856 школах, 53 ПТУ, 62 коледжах, 118 позашкільних установах та 22 ВНЗ.

Карантин у Сумах

У навчальних закладах Сумської області також оголосили карантин, який триватиме з 12 березня по 24 квітня. До 13 березня включно усі освітні установи працювали у "перехідному режимі". Згодом навчальний процес зупинився у всіх закладах: школах, садочках та вишах. Зокрема, навчання в школах, коледжах і університетах планують організувати дистанційно.

До якого числа буде карантин?

Раніше карантин ввели до 3 квітня, але попереджали, що його можуть продовжити залежно від того, яка епідеміологічна ситуація з коронавірусом буде в Україні.

25 березня Кабмін вирішив ввести режим надзвичайної ситуації по всій країні та продовжити карантин у школах. Відомо, що обмежувальні заходи триватимуть до 24 квітня й поширюватимуться на дитячі садочки та заклади середньої й вищої освіти.

що варто знати про коронавірус

Коронавірус у цифрах / інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.