Про це повідомляють у The Independent.

Для дослідження експерти опитали 2000 працівників та визначили, що жінки обирають одяг на роботу близько 14 хвилин. І якщо цей час помножити на середню кількість робочих днів, то у році вони витрачають близько 2,3 днів. За середній строк служби 47 років на підбір наряду в офіс жінки віддають 119 днів свого життя.

Читайте також: Який одяг старить жінок: поради від французької ікони стилю

Експерти вважають, що такий час залежить від того, чи відчувають тиск працівниці компаній через дрес-код. Адже, як виявилось, 76% жінок постійно стикаються із труднощами у виборі наряду, який би підійшов під вимоги компанії.

Це дослідження вказує на невизначеність щодо дрес-коду на робочому місці. Це призводить до того, що більшість працівників непокоїться через одяг, який носять і про те, що він про них говорить іншим. Наш звіт показує, що одяг жінок-працівників більше піддається двозначності, і вони частіше стикаються з небажаними зауваженнями з боку колег,
– розповів дослідник Девід Кліфт.

Також опитування жінок показало, що 28% жінок, які мають татуювання, пірсинг або зачіску, чули негативні коментарі стосовно себе. Коли ж вони одягали звичайний одяг, а не офісний, то 28% жінок чули у свою адресу коментарі про втомлений вигляд, а 13% запитували, чи добре себе почувають, адже виглядають хворобливо.