Мова йде про урогенітальний мікоплазмоз, який проходить без симптомів, пише Independent.

Читайте також: Як покращити якість сексу за 2 тижні: відповідь медиків

Особливо непомітно ця інфекція поводиться в організмі жінки.

Урогенітальний мікоплазмоз можна переплутати з іншими статевими інфекціями, до того ж, ці бактерії виробляють стійкість до деяких антибіотиків.

Така інфекція передається статевим шляхом через незахищений секс. Якщо у чоловіка є інфекція, то основними симптомами є запалення уретри, неприємні виділення з пеніса, біль при сечовипусканні. Мікоплазмоз спричиняє запалення репродуктивних органів, біль, гарячку і часом кровотечу. Якщо захворювання не лікувати, воно може призвести до безпліддя.


Урогенітальний мікоплазмоз може стати супербактерією

Лікарі інформують, що у групі ризику ті люди, які мали понад 4 статевих партнерів. Запобігти передачі цієї інфекції можуть презервативи.


Урогенітальний мікоплазмоз може стати супербактерією

Виявити інфекцію можна, якщо пройти тест на мікоплазмоз, він існує, проте він доступний не в усіх клініках.

До слова, психолог Гарвардського університету Джастін Леміллер провів масштабне дослідження, під час якого визначив найпоширеніші еротичні фантазії чоловіків і жінок.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.