Причини призупинення роботи

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко розповів, що в одного виробника медичного кисню виникли технічні проблеми. Інший завод проводить регламенті роботи.

Увага Жінки дедалі частіше мають проблеми зі щитоподібною залозою: як цьому зарадити

Віктор Ляшко – міністр МОЗ

“Наразі два заводи, які займаються виробництвом медичного кисню, зупинились на планові регламенті роботи на 10 – 15 днів. Ще в одного виробника на західній Україні виникли технічні несправності”.

За словами міністра, у медичних закладах у 5 – 6 разів більше споживають кисень, ніж споживали раніше.

Чому зростає потреба у кисні

Це пов'язано з тим, що інфіковані Дельтою вимагають більше кисневої підтримки. Водночас міністр запевнив, що всі пацієнти забезпечені кисневою терапією у лікарнях.

У МОЗ готувалися до проведення планових робіт, тому спільно з виробниками знайшли їм заміну на цей період.

Актуальна статистика поширення коронавірусу

Джерело: МОЗ

  • Станом на 22 жовтня в Україні рекордна добова захворюваність на коронавірус – інфікувались 23,7 тисячі людей. Найбільшою є також кількість смертей серед ковід пацієнтів – 614
  • В Україні в червоній зоні карантину перебувають 5 областей, у жовтій – теж 5. Посилення карантину загрожує ще трьом областям, одна з них завтра вже перейде в червону зону.
  • За весь час пандемії в Україні зареєстрували 2 725 385 випадки захворювання на коронавірус. Від ускладнень хвороби, на жаль, померли 63 003 мешканці країни.

Увага Захворюваність зростає кожні 2 – 3 тижні: МОЗ фіксує рекордне навантаження на медичну систему