Чому вони це зробили

Для цього вони вирішили використати крем. Чоловіки розраховували, що це допоможе збільшити розміри пенісів, але замість цього потрапили в лікарню.

Також на тему: Збільшення статевого члена: як обрати метод та від чого відмовитися

Французи зізналися, що подивилися ролик на YouTube про способи збільшити член, після чого вирішили закачати собі в статеві органи крем, який застосовується для запобігання утворенню гематом.

Друзі шприцом ввели один одному в геніталії повний тюбик мазі від гематом – 30 грамів.

Наслідки ін'єкцій

З ранку чоловіки побачили, що їхні пеніси набрякли, і звернулися в лікарню, де їх госпіталізували. Медики встановили, що серйозних ушкоджень немає – тільки численні сліди від ін'єкцій. Ймовірний діагноз – посттравматичний набряк.

Обидва учасники, які побажали залишитися анонімними, розповіли, що відчували сильний біль. Лікування виявилося консервативним – їм просто дали знеболювальні.

Лікарі також рекомендували спокій та регулярний огляд. На наступне обстеження чоловіка не прийшли.

Самостійні ін'єкції різних речовин в пеніс – стара практика. Можлива мотивація – підвищення самооцінки та поліпшення своїх сексуальних можливостей. Також ін'єкції можуть бути частиною практики хімсекса (застосування наркотиків під час сексу). Тепер у людей є онлайн-уроки, тому самоін'екції стають поширеним явищем,
– заявили медики.