Хегель працював в Дельменхорсті і Ольденбурзі на півночі Німеччини. За допомогою препаратів він викликав у пацієнтів зупинку серця, а потім намагався їх реанімувати. Про це повідомляє DailyStar.

Читайте також: Супрун назвала лікарні, які першими проводитимуть операції з трансплантацій

Суддя, що виносив другий вирок, сказав, що ці злочини "за межами розуміння". У поліції вважають, що вбивств могло бути більше 200, однак довести це наврядчи можна – у засудженого спостерігали провали в пам'яті, більшість потенційних жертв кремували. Сам він зізнався лише в 43 злочинах.

За словами психіатра, який проводив експертизу, у обвинувачуваного є розлади особистості, такі як відсутність сорому, провини та співчуття, але всі вони не були настільки серйозними, щоб вбивця не відчував відповідальності за свої вчинки.

Що відомо про попередні інциденти

У перший раз Хегель засудили до довічного ув'язнення в лютому 2015 року за два вбивства і кілька замахів на вбивство пацієнтів інтенсивної терапії в лікарні Дельменхорст. Німецьке законодавство передбачає можливість для засудженого на довічне ув'язнення подати прохання про умовно-дострокове звільнення через 15 років, проте Хегель цієї можливості позбавили.