Тривалість сексу

У середньому чоловікові потрібно близько 5 – 7 хвилин стимуляції ерогенних зон, щоб досягти оргазму під час сексу. Середній час для досягнення оргазму з партнером серед жінок, які перебувають у стабільних моногамних відносинах, – 13 хвилин.

Також на тему Чому виникає почуття провини після мастурбації

Але порнографія створює неправильне уявлення про тривалість сексу. Такі фільми можуть біти від кількох хвилин до кількох годин, більшу частину з яких може займати не прелюдія та попередні ласки, а самі фрикції – зворотно-поступальні рухи статевого члена у піхву жінки.

У реальному житті такий довгий секс може не тільки не принести задоволення комусь із партнерів, а й спричинити сильну втому. Не кажучи вже про те, що з фізіологічного погляду частині людей це буде просто неможливо.

Знання фізіології

Також тривалість сексу залежить від знання тіла. Згідно з дослідженням, 36% жінок для отримання оргазму потрібна стимуляція клітора. Ще 36% повідомили, що оргазм при кліторальній стимуляції під час проникаючого сексу відчувається яскравіше. Лише 18% жінок задля досягнення піка задоволення було достатньо стимуляції ерогенних зон піхви.