Що відомо про тест Scentech Medical

У компанії сподіваються, що їхня розробка допоможе виявити заражених ще до появи перших симптомів. Це може допомогти зупинити поширення COVID-19, пише The Times of Israel.

Цікаво В Україні змінили підхід тестування коронавірусу: Ляшко пояснив, як саме

У випробуванні в медичному центрі Асафа Харофе взяли участь 784 людини. Вони дихали у пристрій впродовж 10 секунд й одразу після цього отримували результати.

Як пояснили у Scentech Medical, за допомогою пристрою можна з високою точністю діагностувати позитивний чи негативний результат, а також з'ясувати, чи має пацієнт антитіла до COVID-19.

Як розробка може вплинути на ситуацію у світі

"Як тільки ми зможемо перевірити пацієнта за 10 секунд і з'ясувати, чи не хворий він, усі кордони можуть бути відкриті. Це означає, що світ повернутися до звичного життя", – переконаний доктор Стентех Ром Еліаз.

Це тест на дихання, який насправді змінить світ діагностики загалом, і світ коронавірусу COVID-19 зокрема,
– переконаний він.

Компанія має намір подати запит на схвалення від FDA (Управління з продовольства і медикаментів США). Там вимагають щонайменше 91% точності для тестів на COVID-19. У Scentech повідомляють, що досягли результату у 98%.

Як працює миттєвий дихальний тест: дивіться відео Scentech

Тест Scentech використовує лабораторну техніку для розділення та аналізу сполук у газах. А також метод для визначення елементарних сигнатур частинок і молекул. Крім цього – пристрій збору дихання ReCIVA.

Коронавірус в Ізраїлі: що відомо

  • На початку року Ізраїль запровадив черговий локдаун через спалах захворюваності новим штамом COVID-19.
  • При цьому, держава є світовим лідером за темпами вакцинації у світі. Там щеплення отримали вже близько 20% громадян.
  • Втім, попри це, міністерство охорони здоров'я повідомило про велику хвилю госпіталізацій та критичну ситуацію із захворюваністю.
  • Новий локдаун триватиме до 21 січня. До цього часу будуть закритими більшість підприємств. Школи працюватимуть у стандартному режимі.
  • Станом на 16 січня в Ізраїлі підтвердили 535 049 випадків коронавірусу. Померли 3 910 людей, 453 127 пацієнтам вдалося одужати.