Причину цього явища пояснила секс-коуч Христина Янсон виданню Bild.

Читайте також: Згода на секс: психолог пояснила, чому це потрібно робити

Коли наступного ранку після веселої ночі люди все ще напідпитку секс у них не особливо вдалий. Все тому, що партнери не можуть розслабитися, а от коли у них симптоми похмілля, то цієї проблеми не виникає – люди поводяться більш розкуто та емоційно.

Гарячий секс відволікає від нездужань й активізує кровообіг. Крім того, під час сексу виробляються гормони щастя, а після божевільної вечірки це особливо корисно,
– зазначає Христина Янсон.

Вона запевняє, що секс може зменшувати больові відчуття на майже 70%. Завдяки цьому заняття, виділяється гормон окситоцин, який сприяє міцному сну. А це зміцнює імунну систему людини.

Похмілля – симптоми
Нестерпний головний біль пульсуючого характеру;
Сухість у роті, печія, спрага;
Серцебиття, порушення ритму серця;
Підсилене виділення сечі, порушення випорожнення;
Різке психічне сприйняття навколишнього середовища, тремтіння кінцівок і всього тіла, дратівливість;
Почервоніння очей, чутливість до світла і шуму, втрата апетиту;
Депресія, може охопити так звана "адреналінова туга" – почуття провини, відчуття, що напередодні зробив щось неналежне і неправильне.

Секс-коуч називає ще один позитивний момент сексу – він добре спалює калорії, які люди набирають після свят.

Проте Христина Янсон застерігає: не варто забувати і про засоби захисту (презервативи), інакше випадковий секс може закінчитися неприємними наслідками.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.