Біль у грудях є другою за величиною причиною візитів до екстреної допомоги у Сполучених Штатах, що призводить до щорічного відвідування лікарень понад 8 мільйонів, пише Medical News Today. У всьому світі біль у грудях становить від 20 до 40 % населення.

Причини болю в грудях

1. Напруга м'язів

Запалення м'язів і сухожиль навколо ребер може призвести до стійкого болю в грудях. Якщо біль стає гіршим під час активності, то це може бути симптомом напруги м'язів.

Читайте також: Біль у куточках очей може свідчити про серйозні захворювання

2. Пошкоджені ребра

Травми ребер, такі як синяки, розриви та переломи, можуть викликати біль у грудях. Людина, можливо, відчула тріщину або надзвичайні болі під час травми, якщо у неї зламане ребро.

3. Пептичні виразки

Пептичні виразки, які є дефектом слизової оболонки шлунку, зазвичай не викликають сильного болю. Однак вони можуть призвести до повторного дискомфорту в грудях.

4. Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ)

ГЕРХ означає, коли вміст шлунку рухається назад у горло. Це може викликати печіння в грудях і кислий присмак у роті.

5. Астма

Астма – це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів, що може викликати біль у грудях. Серед інших симптомів виділяють також задишку, кашель та хрипи.

До слова, біль у відділах хребта може виникати через різні причини – сидячу роботу, малоактивний спосіб життя та навіть через неправильне харчування. Якщо ж у людини неправильний режим, то її можуть турбувати болі й у суглобах.