Молоко вважається корисним через велику кількість унікальних компонентів, які необхідні для життєдіяльності організму. Щоб ваше тіло отримало достатню кількість вітамінів від молока, варто здійснювати декілька косметичних процедур.

Читайте також: Масаж обличчя, який допоможе позбавитися акне: покрокова інструкція

Молочні ванни для тіла та ніг

Частіше влаштовуйте собі молочні ванни невисокої температури, – близько 36-37 градусів, і лежіть у ній протягом 10-15 хвилин. Так, шкіра вашого тіла буде більш бархатною та підтягнутою. Щодо ніг, то для ніжної ванночки варто підготувати півсклянки теплого молока, 2 склянки гарячої води та мед, які варто помістити в одну посудину. Така процедура покращує якість стану ніг і її рекомендовано робити перед сном.

Маски з молока для волосся

Молоко має здатність робити волосся більш м’ягким та слухняним, а також позбавляє лупи. Для приготування маски рекомендують використовувати краще домашнє козяче молоко. В список інгредієнтів б’юті-маски входять яєчний жовток, який потрібно спочатку збити, кисле молока і 1 столова ложка касторової олії, які потрібно додати до жовтка. Суміш розприділіть на волоссі, накрийте поліетиленовою шапочкою і змийте маску через годину.

Читайте також: Що робити, якщо випадає волосся

Молочні процедури від темних кіл під очима

Щоб ваші очі були виразними та красивими, а темні кола під ними не довелось зафарбовувати різними консилерами, варто звернути увагу на змочування шкіри теплим молоком. Просто нанесіть його за допомогою ватного диску навколо очей і ваша шкіра буде сяяти. Також молоко можна використовувати як засіб для вмивання обличчя перед сном.